DRODZY CZYTELNICY!

Jest nam bardzo miło gościć Państwa na stronach Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła. To wielki zaszczyt dla nas, że możemy przedstawić przygotowane przez nas propozycje wydawnicze. Motto „Bliżej wiary, rodziny i Ojczyzny” definiuje nie tylko profil publikacji. Wyznacza wewnętrzny klimat, jaki przyświeca pracy, którą traktujemy jako misję wobec Kościoła, Rodziny i Polski. Samo przez się porządkuje zagadnienia, które wchodzą w skład działu książek. W takiej właśnie kolejności (wiara, rodzina, Ojczyzna) prezentujemy nasz edytorski dorobek.

Pragniemy być blisko ludzi szukających w naszych publikacjach odpowiedzi na niełatwe pytania z dziedziny religii i duchowości, zagadnień związanych z małżeństwem i rodziną oraz historią naszego kraju. Jednym z naszych sztandarowych, wciąż rozwijających się dzieł, które rozpoczynają sekcję „bliżej wiary” jest bestsellerowa kolekcja encyklopedycznej wiedzy o kulturze i religii. Dotychczas wydaliśmy w tej serii aż 27 tytułów, które rozeszły się już w ponad trzy i pół milionowym nakładzie. Stanowi to niebanalną okazję do podziękowania wszystkim Czytelnikom, którzy poprzez lekturę naszych książek towarzyszą nam w wydawniczej codzienności.

Specjalnie dla Was stworzyliśmy nowy dział tematyczny dotyczący kulinariów oraz znacząco rozszerzyliśmy ofertę książkową dla milusińskich. Czas spędzony w rodzinie i z rodziną jest najlepszą inwestycją w przyszłość, dlatego zarówno wspólne gotowanie, jak i zabawa edukacyjna z dziećmi, na pewno będą procentować dobrymi relacjami i radosną wspólnotą.
W publikacjach łączymy szacunek dla dobrych tradycji z nowoczesnością, mając zawsze na względzie dobro każdej rodziny, społeczeństwa i całej Ojczyzny. Odwołując się do kompetencji autorów, stawiamy im wysokie wymagania i dopracowujemy nasze publikacje pod względem edytorskim tak, aby budziły niezapomniane przeżycia estetyczne.
Serdecznie zachęcamy Was do odwiedzenia profilu naszego Wydawnictwa także na portalu Facebook, gdzie można na bieżąco dowiadywać się o nowościach i promocjach oraz o organizowanych konkursach i spotkaniach z naszymi Autorami. Mamy nadzieję na częste spotkania z Państwem za pośrednictwem wydawanych przez nas książek oraz na fanpage’u Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła i portalach naszych Autorów.

Prezes Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła

Filip Topczewski